azbuka-boenka

Азбука боенка (Стела и Сани)

А како авион, или Б како бубамара, сите букви
во боенкава прават шара.
Обојте ги буквите и научете нов збор!
Стела и Сани помогнаа да се одберат зборовите,
а вие забавувајте се со нивно боење!

150 ден

ISBN: 9786084892427 Категорија , , , , , Tags , ,
Издавач: Три
Димензии: 21*30 cm
Тежина: 30 гр.
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?