ЖИВОТНИ

АЈДЕ ДА ЦРТАМЕ - ЖИВОТНИ

Поднаслов: Чекор по чекор

175 ден

Автор: Д. Силвестрова
Издавач: Икона
Димензии: 32стр. 210х290 cm
Тежина: 100 гр.
ОПИС

Ова е книга што е ќе ви овозможи забавно и квалитетно време со децата!

Ја купив од мерак, барајќи подарок како награда за моето дете, и сега ни стана една од нашите омилени книги што ја отвораме прилично секој викенд.

Таа содржи многу убави и едноставни цртежи и ве учи на основен начин како да ги создадете, што е лесно за едно мало дете да се следи.
Моето 5 годишно дете ги следи чекорите многу добро и лесно може да ги направи сите цртежи во книгата.

 

Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?