БАКНИ ЈА ЖАБАТА

Поднаслов: 12 извонредни начини како негативното во животот и работата да го претворите во позитивно

399 ден

Автор: Брајан Трејси
Издавач: Икона
Димензии: 192стр. 13х20 cm
Тежина: 200 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил