ВИКЕНД АКЦИЈА 1

ОДЛИЧНА ВИКЕНД АКЦИЈА ДО -50% ПОПУСТ!!!
-“Менаџирање на иднината”
– “Дракер Секој ден”
– + ГРАТИС НОТЕС

Спојување на многу од највозбудливите идеи на Питер Ф. Дракер за економијата, деловните практики, менаџирањето за промена и еволуирачкиот облик на современата корпорација.

“Менаџирање на иднината” и “Дракер Секој ден”, нудат битна проникливодт и лекции за секој што се обидува да држи чекор со денешната немилосрдна конкуренција.

800 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил