воспитување на децата

Воспитување на децата : најдобрите совети

Овде ќе ги најдете златните правила и совети од психолозите за воспитувањето на децата. Оваа едноставна книга може да направи огромна разлика во начинот на кој го воспитувате вашето дете. Ќе прочитате што велат за тоа познатите психолози, кои се нивните охрабрувачки изрази и цитати, кои се алтернативните образовни методи, кои однесувања на децата не смеете да ги толерирате и ќе ги дознаете разликите меѓу обичното и мудрото родителство. Монтесори, Владета Јеротиќ, Јулија Хипенрејтер и познати психолози од Харвард се само дел од експертите кои ги споделуваат своите генијални совети за воспитување на децата.

300 ден

Out of stock

Автор: /
Издавач: Ѓурѓа
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?