as

Во овој балон нема место за еден слон

Кога Сани и Стела најдоа балон, сите животни сакаа да влезат.

Но, дали во тој балон ќе има место и за еден голем слон?

Шарена приказна со многу животни и еден неочекуван крај.

200 ден

ISBN: 9786084892267 Категорија , , , , , Tags , ,
Автор: Бистра Георгиева
Издавач: Три
Димензии: 23*23 cm
Тежина: 30 гр.
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?