Девојката А + книга по избор

⚡Избери го својот пакет со намалување од 30%

Во оваа понуда носечката книга е Девојката А, а на вас останува да го направите вашиот избор за книга која би одела во пар со неа. ?

Понудениот избор од четири книги :
⭐Кормиларот и неговата жена
⭐Фрида или за болката

Направениот избор можете да го наведете во порака на фејсбук или инстаграм или пак да го направите при нарачка на нашата веб страна во полето забелешка: www.ikona.mk

619 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил