oliver_-_grickalce

Оливер М. и кошмарниот лилјак-грицкалче

Урааа! Училиштето за маѓепсништво завршува за Ноќта на вештерките – и што е најважно, го одбраа Оливер да го чува лилјакот-грицкалче Грицко, училишното милениче. Но поради палавото раче на неговата помала сестричка, лилјакот-грицкалче се претвора во вистински кошмар!

170 ден

Автор: Су Монгредин
Издавач: Три
Димензии: 12.5*20 cm
Тежина: 100 гр.
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?