oliver_-_letuvanje

Оливер М. на лет-ауу-вање

Мувлосаната куќарка е совршена за летувањето на Оливер Месечковски. Студена, темна и, најдоброто од сè, опседната! Но неговите родители не се најсреќни, морничавите звуци од шумата им досадуваат. Оливер решава да оди во лов на духови со новото другарче, Веле. Но дали влакнестото пријателче на Оливер е навистина онакво какво што изгледа?

170 ден

Автор: Су Монгредин
Издавач: Три
Димензии: 12.5*20 cm
Тежина: 100 гр.
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?