Пакет понуда- Агата Кристи

Најпродаваната авторка на сите времиња овој пат во пакет понуда. Мајсторката на криминалистичкиот роман ќе ве однесе низ мистериозните лавиринти на приказните и ќе ви приреди многу неочекувани изненадувања.
Со овој пакет добивате три од нејзините највозбудливи наслови по цена од 999 денари.

– Убиство на теренот за голф
– Мистеријата во Стајлс
– Неочекуваниот посетител

999 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил