Пакет понуда - Архитектура

Пакет понуда: Архитектура -20%

Оваа пакет понуда вклучува четири книги со намалување од 20%

– Во слава на сенките – Јунухиро Танизаки
– Мислејќи архитектура – Петер Цумтор
– Атмосфери – Петер Цумтор
– Очите на кожата; Архитектура и сетилата – Јухани Паласмаа

1,086 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил