Пакет понуда - Марија Монтесори

Совршена пакет комбинација доколку си ги преиспитувате своите начини на воспитување како родител. Најпродаваната книга на Марија Монтесори Тајната на детството во комбинација со една од двете понудени книги – Како да воспитате прекрасни момчиња и Како да воспитате прекрасни девојчиња ви го нудат токму тоа.

699 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил