Пакет понуда - Питер Ф. Дракер

Пакет понуда – Питер Ф. Дракер со 20% намалување

– Менаџирање на иднината
– Ефективен директор

1,120 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил