Сакам маж

КЛИКНИ-ЧИТАЈ (првите страници од книгата)

ЉУБОВТА во сите нијанси секој ден бара една потполна ревизија на нашите мисли и однесувања.

Всушност, ние жените речиси секогаш сме на работ на нервите кога станува збор за љубовт. Можеби сме малку почувствителни, жалосливи, поделикатни во своето однесување во споредба со машкиот род, можеби тоа е така, но едно е сигурно: нашите придружници како по навика секогаш го комплицираат сето она што нам ни се чини едноставно.

299 ден

Автор: Барбара де Анџелис
Издавач: Икона
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил