СОСТАНОЦИ, ДВОЈНИ СОСТАНОЦИ И ГОЛЕМА, ГОЛЕМА НЕВОЉА

299 ден

Автор: Карен МекКомби
Издавач: Икона
Димензии: 196стр. 13х19 cm
Тежина: 250 гр.
ОПИС
  • Добро, бидејќи тато почна да си ги пегла фармерките (да, навистина) – нешто се подготвува. Мислам, зошто би ја залижувал косата ако треба да се сретне со водоинсталатерот? Тоа може да значи само едно – тато се гледа со некој. Во смисла – некоја жена. А тоа не е мама, бидејќи таа и понатаму патува по светот. За ова е потребно само едно нешто – сериозно сестринско следење. Еј, знам дека тоа е подло, но мораме да ја откриеме грдата (таа од којашто се наежуваш) вистина…
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?