СРЕЌНА SВЕЗДА

Поднаслов: ЕДНО МОМЧЕ. ЕДНА ДЕВОЈКА. ЧЕКАЈЌИ ЈА СВОЈАТА ШАНСА ДА БЛЕСНАТ

Маус се труди најдобро што може за да не се вплетка во некоја неволја. Кет пак, се труди најдобро што може да се вплетка во некоја.


И двајцата се добри во тоа, па кога случајно се сретнуваат, тие им се заблагодаруваат на нивните среќни ѕвезди.

345 ден

Автор: Кети Кесиди
Издавач: Икона
Димензии: 212стр. 13х20 cm
Тежина: 200 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил