УМЕТНОСТА НА СОБЛЕКУВАЊЕТО

Поднаслов: Не е вашно што облекуваш туку како го соблекуваш

КЛИКНИ-ЧИТАЈ (првите страници од книгата)

Во оваа пикантна драма за готвење, стриптиз и семејни вредности Леман покажува дека љубовта ги победува различните потешкотии помеѓу мајката и ќерката

449 ден

Автор: Стефани Леман
Издавач: Икона
Димензии: 256 стр. 128х195 cm
Тежина: 300 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил