#љубовен пакет бр. 3

Пакет понуда бр. 3:

– Ноќите во Родант
– На прв поглед

Ноќите во Родант: Адриен Вилис мора да размисли за целиот нејзин живот кога нејзиниот сопруг ќе ја напушти за друга жена. Наоѓа прибежиште во едно мало крајбрежно гратче наречено Родант, во Северна Каролина за да се погрижи за гостилницата на една нејзина пријателка во текот на еден викенд. Но, ќе надојде голема бура и таа ќе се најде во неволја.

На прв поглед: Џереми Марш еднаш се заколна дека нема да направи три работи: да го напушти Њујорк, да го подари своето срце откако преживеа еден пропаднат брак, и најмногу од сè, да не стане татко.Сега Џереми живее во едно гратче наречено Бун Крик, Северна Каролина, оженет е со Лекси, жената која ја сака, и го очекуваат раѓањето на нивната ќерка. Неговиот животот изгледаше средено – сè додека не се појави една вознемирувачка и мистериозна порака од минатото. Раните кои мислеше дека се залечени, повторно се отворија, и Џереми сфати дека неговиот поранешен живот е поблиску отколку што мисли.

675 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил