Gorjuss_New-Heights

Gorjuss - New Heights

399 ден

Out of stock

Категорија Tags , , , ,
ОПИС

Оваа фигурa на Gorjuss – New Heights е производ од Санторо Лондон како дел од колекцијата фигури што се облечени со привлечен изглед. Прекрасни и волшебни подароци за вашето дете.

Состав: Пластика

Димензии: 10 см

Возраст: 3+

Рачно сликана

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber