Gorjuss The Secret

Gorjuss - The Secret

399 ден

Out of stock

ОПИС

Оваа фигурa на Gorjuss – The Secret е производ од Санторо Лондон како дел од колекцијата фигури што се облечени со привлечен изглед. Прекрасен и волшебен подарок за вашето дете.

Состав: Пластика

Димензии: 10 см

Возраст: 3+

Рачно сликана фигура

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber