MОТИВИРАЊЕ НА ВРАБОТЕНИТЕ

Поднаслов: Kако да го извлечите најдоброто од вашите вработени

399 ден

Автор: Бери Силверстајн
Издавач: Икона
Димензии: 176стр, 13х20 cm
Тежина: 200 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил