Pppa-Pig-Candy-Cat

Peppa Pig - Candy Cat

399 ден

ОПИС

Кенди мачката е пријател на Пепа прасе. Таа присуствува на Плејгрупата со Пепа и нивните други пријатели. Таа е ќерка на мачката мама и таткото мачка.

Пепа е симпатично, непослушно мало прасе кое живее со нејзиниот мал брат Џорџ, мамичката прасе и прасето тато. Омилените работи на Пепа се играње игри, облекување, излегување и скокање во калливи барички.

Мајката прасе е мајка на Пепа и Џорџ и живее заедно со нив и Тато прасе. Таа има прекрасни долги трепки и обично носи прекрасен портокалов фустан.

Состав: Пластика

Димензии: 10 см

Возраст: 3+

Рачно сликана фигура

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber