Bamboo Box

Бамбусова кутија- детска играчка

Креативниот сет содржи сè што ви треба за да направите бамбусова кутија – бамбус душек, филц и вреќа, јамка, жица, копче, зрна кафе, монистра, четка, лепак, игла, образец и детални упатства.

Комплетот е наменет за деца од 6-годишна возраст и потребен е надзор од возрасни.

385 ден

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber