Декупаж- „Слатки“ - декоративна играчка

Повеќето од нас сакаат слатки, особено слатки. Секогаш се поставува прашањето каде да се стават убаво? Постои едноставно решение! Направете сад за слатки од картон и украсете со сјајни каменчиња. Овој производ ќе биде одлична внатрешна декорација и одличен подарок за љубителите на слатки и многу повеќе. Големина на готовиот производ: 22x15x14 см. Комплетот содржи: • детали за чинија за слатки • бои • четка • салфетка за декупација • лепак • сјајни каменчиња • детални упатства

785 ден

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber