вселенска игра со чекани

Играчка со чекани во вселената - детска игра

Кој може да успее да ги донесе планетите во орбитата? Оваа забавна игра со чекан во дизајнот на ладен простор бара вештина и концентрација од младите астронаути. Со силен замав на чекан, играчите треба да се обидат да ја погодат дрвената лост за да ги пренесат одделните планети на другата страна. Вселенската работа може да биде многу забавна! Одлична забава за време на играње – и не само за в fansубениците во вселената!
Заедно со другите производи во групата производи „Спејс“, тоа ќе биде вистински белег во вашиот асортиман!

799 ден

Нема на залиха

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил