kniga_za_majki

Книга за мајки

Во чест на најдобрите мајки на светот, еве прирачник што ја слави уметноста на мајчинството. Од духовити анегдоти, супер корисни предлози, совети за преживување, топ-листи, па сè до факти и занимливости за мајчинството, овој досетлив и поучен водич несомнено ќе им стане неразделен пријател на мајките од сите генерации.

250 ден

Автор: Алисон Малони
Издавач: Три
Димензии: 12,5*19,5 cm
Тежина: 170 гр.
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?