Куфер полн изненадувања

Содржи:
-1 голем постер-азбука
-31 картичка со букви
-1 сложувалка-броеви
од 1 до 10
-1 книга-боенка за учење на броеви и букви

Добивате Гратис:
-гумички во разни бои и форми
-линијари со разни животинки
-острилки во вид на вселенски брод
-стикери
-ланчиња за девојчиња и гифт картички за момчиња

449 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил