Мисија

Една амбициозна девојка се вплеткува во заткулисните игри на елитата која управува со светот. Има ли шанса во конфронтацијата со професионални тајни агенти, моќни масонски организации и нова вонземска раса која се стреми да загосподари со светот? Може ли да се успее во борба без правила и морал, кога целта ги оправдува сите средства? Борба во која влогот е пострашен од губењето на животот! Фантастична авантура што ќе ве држи напнати од почеток до крај. Страст, љубов, предавство… Кога мислиш дека нема излез, дека си сам…

200 ден

Нема на залиха

Автор: Миле Костов
Издавач: Ѓурѓа
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил