novogodisna

Новогодишна боенка (Стела и Сани)

Ирвасот со црвен нос, Дедо Мраз,
летачка санка и безброј подароци
под новогодишната елка.
Обојте ги и уживајте во Новата година!
Стела и Сани помогнаа да се одберат подароците,
а вие забавувајте се со нивно боење!

120 ден

Издавач: Три
Димензии: 21*30 cm
Тежина: 30 гр.
Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber