osloboduvanje na prstite - salvador dali

Ослободување на прстите

Овој избор есеи од Салвадор Дали ги содржи текстовите создадени од 1927-1937 година во надреалистичкиот период

249 ден

ISBN: 9789989336287 Категорија , Tags , ,
Автор: Салвадор Дали
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил