Пакет понуда - книги за деца

?Пурпурно море
?Малиот принц
?Приказна за доктор Дулитл
?Ромео и Јулија
?Приврзок по ваш избор

Оваа сет понуда ви носи 5 производи со намалување од 40%❗
Зошто читањето е важно за сите нас, а особено за децата? Со читање децата го учат светот околу нас, ги подобрува јазичните и граматичките вештини, ја збогатува нивната имагинација, ја подобрува концентрацијата. Ова се вистинските книги кои ќе помогнат во овој процес.

520 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил