Пакет понуда 7

998 ден 500 ден

Издавач: Икона
ОПИС

„ЛИДЕРСТВО И МЕНАЏЕРОТ ‘ЕДНА МИНУТА’ – Зголеми ја ефективноста станувајќи добар лидер“ – Кен Бланчард
„ЛИДЕРСТВО – Моќни потези

Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?