паричник

Паричник уметници: Росина Вакиндистер - Земјата на чудата со мачки

Посебен и убав паричник од серијата уметници. Овој паричник има уметничко дело на Росина Вакменистер.
Паричникот е наменет за монети и банкноти и има оддели за кредитни картички.
Материјал: синтетички
Димензии: прибл. 9 x 3 x 12,5 cm (w / h / d)

1,149 ден

ISBN: 4031172195528 Категорија , Tags ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил