Писма извајани од љубов

Топла, емотивна и нежна.
Љубовно четиво низ кое продира болката на невозвратената (или накратко возвратената) љубов и истата се претвора во писма напишани со многу чуства од една душа која прв пат се заљубува.
„Над 70 писма во кои една млада душа сака, мрази, се кае, заборава и се надева дека пак ќе сака. Вреди да се прочита“.

299 ден

Нема на залиха

Автор: Ивана Ризаов
Издавач: Ѓурѓа
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил