Сет книги - Питер Ф. Дракер

Сет од 4ри книги од Питер Ф. Дракер. Пакетот се состои од книгите:

– Менаџирање на иднината
– Ефективен директор
– Дракер за секој ден
– Менаџментски предизвици за 21 век

2,235 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил