СОВЛАДУВАЊЕ НА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТА

Поднаслов: Прочитај, Научи, Совладај

599 ден

Автор: Антони Дејвис
Издавач: Икона
Димензии: 396 стр. 13х20 cm
Тежина: 400 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил