Среќна среда - Тони Бузан

?Со купување на овој пакет денес донираш 20% од средствата на Детската Онколошка Клиника.
Разбуди ја креативноста и донирај!
#EднаКнигаЕднаНасмевка

Сет од две книги од Тони Бузан :
?Моќта на креативната интелигенција
?Моќта на духовната интелигенција

„Сите големи креативни гении имале свои херои или хероини од кои црпеле инспирација.“ Кога сте креативни, вие сте полни со енергија, ентузијазам и идеи. Користејќи ги своите револуционерни техники на Умствени мапи, Тони Бузан ви покажува како да учите од генијалци како Леонардо да Винчи и Битлси.

638 ден

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил