СРЕЌНА СРЕДА 10.11.2021

Секоја Среда е СРЕЌНА СРЕДА !!!
Со купување на секој пакет во Среда, 20% од средствата се донираат на Детската Онколошка Клиника.
ЕДНА КНИГА,ЕДНА НАСМЕВКА!!! #books
Српски пакет:
1. Moc kreativnosti ( naucite kako da budete kreativniji )
2. Moc pozitivnog NE ( Kako da kazete Ne, a ipak stignete do DA )

640 ден

Нема на залиха

Категорија ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил