трикови и игри со карти

Трикови и Игри со Карти - Сет за трикови со книга за трикови и карти

Децата можат да си научат неверојатни трикови со карти и 20 игри како што се Седуммина и Нокаут Вист со овој брилијантен комплет. Постојат две специјални палуби картички и книга на 64 страници со чекор-по-чекор инструкции за секоја игра со карти и трик, и вештини како што се мешање и справување, плус линкови до демонстрации за видео клипови и совети за приредување шоу.

999 ден

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber