Фигури за бебиња

Eдукативна играчка специјално подготвена за бебиња.
Обезбедува поддршка за моторен развој на децата.
Помага да ги научат боите и геометриските форми.
Изработена е од квалитетни материјали.
Се состои од вкупно 14 парчиња.

299 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил