Шах - Друштвена игра

Шах за патување - друштвена игра - Small Foot

Стратегија во торба! Нема ништо лошо во играта шах додека патувате. Торбата е отпечатена со соодветната површина за играње и служи како складирање на парчињата игра направени од 100% сертифицирано дрво FSC®. И тука е одличната работа: полето за играње може да се користи и за нацрти. Кој ќе го направи првиот потег?

499 ден

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber