Психологија на продажбата

ПСИХОЛОГИЈА НА ПРОДАЖБАТА

Поднаслов: Зголеми ја продажбата полесно и побрзовотколку што боло кога мислеше дека е возможно

699 ден

Автор: Брајан Трејси
Издавач: Икона
Димензии: 264стр. 13х19 cm
Тежина: 300 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил