ice cream truck - despicable me

Despicable Me! - Камион за сладолед - Детска играчка

Јас врескам, вие врескате, Минионите врескаат кога нивниот омилен камион за сладолед се покажа како стапица! Изградете го камионот „Леденен крик“ од Мега блок „Despicable me“ и фатете ги тие палави миниони еднаш засекогаш! Привлечете ги со свирење на сладоледната песна на камионот. Потоа, откако Minions ќе бидат одвлечени од тие слатки звуци на sвончеto, фатете ги со помош на канџа на конуси и слушнете како врескаат! Прицврстете кој било минион од вашата колекција на ноктот од конуси на камионот за да слушнете како врескаат! Потоа, седнете еден од вашите миниони на возачкото седиште, а другиот во задната кабина за да ги претворите во вкусни мачители! Измешајте и совпаѓајте облека Minion, очила, додатоци, раце и нозе за да го прилагодите вашето лојално племе! Идеално за возраст од 5 години и повеќе.
• Изграден камион со леден крик што свири сладолед и крик на минион
• Седишта два миниона, со покрив што може да се повлече и нок од конуси
• Два градежни карактери на Minion со додаток за чевли, заменливи делови, вклучувајќи комбинезони, очила, раце и нозе
• Одличен подарок за секој фан на Minions
• Комбинирајте се со други игри на Mega Bloks Despicable Me за да изградите свое сопствено племе Minion!

2,100 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил