минион фигурини

Despicable Me! Minions Silly TV - Детска играчка - Фигури

Соберете ја целата уникатна колекција на Minions. Комплетот вклучува 37 елементи од кои ќе може да се создаде ТВ-приемник. Покрај тоа, пакетот вклучува и фигурина од 1. Минион.Блоковите се одлична забава во која вашето дете ќе може да ја развие својата фантазија и креативно размислување. Сетовите на Mega Bloks Minions ќе бидат многу забавни и забавни.
Број на делови: 37
Димензии на фигурата: 3 x 2 x 1,5 см.

350 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил