dino-egg

Dino Egg Toy - Grow Your Own Dinosaur

Ви претставуваме Dino Egg, забавна игра со која вашите најмали можат да доживеат раѓање на диносаурус. Играњето е многу едноставно, само треба да го покриеме јајцето со вода и да почекаме да се роди малиот дино.

Производ не се препорачува за деца под 3 години.

330 ден

ISBN: 8412906189659 Категорија , Tags , ,
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил