my first drum set

My First Drum Set

Малите музичари ќе сакаат да учат да играат тапани со “My First Drum Set”. Со лесни за употреба тапан влошки, два барабани и четири добро познати песни за совладување, има многу часови забава со тапани што треба да се забавувате со оваа прекрасна, музичка книга.

1,199 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил