За твојот роденден

Ова е твоjа книга.

Напишана е за тебе

Во неа ќе наjдеш

многу приjатели,

сосем мали и многу големи,

волшебни, чудни, убави и смешни.

Тие ти донесоа дарови

и приказни за себе

и за својот свет.

За прекрасен свет,

ќе видиш.

690 ден

ISBN: 9786082307091 Категорија , , Tags ,
Автор: Снежана Пејаковиќ – Киковиќ
Издавач: Три
Димензии: 28*28 cm
Тежина: 110 гр.
Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил