Aliens love underpants

Aliens Love Underpants - Tin Set

Прославете десет прекрасни години на “Aliens Love Underpants” со овој специјален калај кој содржи ALIENS LOVE UNDERPANTS, ALIENS LOVE UNDERPANTS БОЕНКА, тастична сложувалка и двостран постер за обојување! Забава за целото семејство, има активности за да се забавуваат сите. Со брилијантните рими на Клер Фридман и необичните илустрации на Бен Корт, овој калај е совршен подарок за секој обожавател на тие воодушевувачи кои крадат панталони! Сјајниот релјефен плех е одличен за чување книги и играчки.

Вонземјаните сакаат гаќи, во секоја форма и големина,
Но, нема гаќи во вселената, па еве едно големо изненадување. .

1,359 ден

Кошничка

Најава

Немате профил?

Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил