Dragon egg

Dragon Egg Toy - Grow Your Own Dragon

Ви претставуваме Dragon Egg, забавна игра со која вашите најмали можат да доживеат раѓање на змеј. Играњето е многу едноставно, само треба да го покриеме јајцето со вода и да почекаме да се роди малиот змеј.

Производ не се препорачува за деца под 3 години

330 ден

ISBN: 8412906189666 Категорија Tags , , , ,
Кошничка
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Продавница
0 items Кошничка
Мој Профил

Најава

Немате профил?