мики маус јатзе

Disney Mickey Mouse Yatzee Children's Card Game Set

Откријте ги фантастичните игри за навистина носталгичните љубители на дизни во оваа кутија за игри.

Вратете се во времето и откријте ги омилените ликови од дизни како што изгледаа порано: Мики, Доналд, Плутон и Ко. Едвај чекаат да си играат со вас!
Носталгичното чувство продолжува со коцките, чашата со ретро кожни коцки и картите со резултат јатзе.
Уживајте во уште повеќе часови забава со ретро играчките карти.

Содржина:
-Кожна чашка за фрлање коцки
-Картички за резултат
-Правила за игра
-55 карти за играње

400 ден

Продавница
0 items Кошничка

Кошничка

Затвори

Најава

Затвори

Scroll To Top
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp WhatsApp Telegram Viber